BERATI FOREVER
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Mire Se Vini Ne Forumin E Beratit
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni Veten Ne Forum

Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull
Moderatorėt: SeRiOuSbOy, kasapi[Deni_Nisi]
1971Fri May 30, 2014 2:07 am
makpenl Ultra Video Splitter 5.01 [ DVD + VCD Cutter ]+ Key
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje Dhe Urime

Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh
Moderatorėt: SeRiOuSbOy, kasapi[Deni_Nisi]
11Mon Jun 09, 2008 9:28 am
cent Pershendetje Berati
Asnjė mesazh i ri

Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve
Moderatorėt: SeRiOuSbOy, kasapi[Deni_Nisi]
1014Thu May 29, 2014 10:45 pm
makpenl Microsoft Office Enterprise 2010 Corporate Final (full Activated
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Moderatorėt: SeRiOuSbOy, kasapi[Deni_Nisi]
711Sat Jun 07, 2014 2:03 pm
makpenl Free Giuseppe Grosso Giuseppe Pastori Parravicini Solid State Physics Download Hit
Asnjė mesazh i ri

Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Moderatorėt: SeRiOuSbOy, kasapi[Deni_Nisi]
915Fri May 09, 2014 7:39 am
makpenl Mac OS X 10.8 Mountain Lion Untouched ISO
Asnjė mesazh i ri

Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės
Moderatorėt: SeRiOuSbOy, kasapi[Deni_Nisi]
813Sat Jun 07, 2014 2:38 pm
makpenl Free Ufd2 Decrypt Tool Full Pack-adds
Asnjė mesazh i ri

Rreth Beratit

Ketu Mund Te Shkruani Rreth Qytetit Te Beratit..Bukurite,Argetimin BERATAS dhe Cdo tem ne lidhje Me qytetin e Beratit
Moderatorėt: SeRiOuSbOy, kasapi[Deni_Nisi]
1524Mon May 12, 2014 11:51 pm
makpenl Telugu Hot Stories Kama Sastry
Asnjė mesazh i ri

SPORTI

SPORTI Ndeshjet,Rezultatet Cdo Gje Ne Lidhje Me Sportin
1017Wed May 07, 2014 4:04 am
makpenl Olivia Broadfield - Happening.mp3
Asnjė mesazh i ri

Shkarkime-Download

Ketu Mund Te Shkarkoni Programe Te Ndryshme,Filma,Muzika,Programe
Moderatorėt: SeRiOuSbOy, kasapi[Deni_Nisi]
5160Tue May 27, 2014 11:48 pm
makpenl Academic-games-maker-and-player-2.2
Asnjė mesazh i ri

Ekonomia Dhe Biznesi

Ekonomia Dhe Biznesi
Moderatorėt: SeRiOuSbOy, kasapi[Deni_Nisi]
1524Sat May 17, 2014 6:11 pm
makpenl WSQViewer 1.0.0.1
Asnjė mesazh i ri

Kerkes Per Aop-Sop Te Kanali #BeratiLive

Ketu Beni Kerkesat Per Aop-Sop Te Kanali #Berati..Pasi te beni Kerkesen Prisni Pergjigjen e Moderatorit
Moderatorėt: SeRiOuSbOy, kasapi[Deni_Nisi]
1831Sat Jun 07, 2014 7:23 am
makpenl Www Mallu Hot Xxx Videos Com
Mire Se Vini Ne EndratShqiptare.CoM Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 281 artikuj
Forumi ka 37 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri benscar
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 43 mė Wed Nov 13, 2013 11:28 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: cent (37)
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur