BERATI FOREVER
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Zv.Ministrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SeRiOuSbOy
Antar i Forumit
Antar i Forumit
SeRiOuSbOy

Numri i postimeve : 53
Vendodhja : Europe
Registration date : 11/06/2008

Zv.Ministrat Empty
MesazhTitulli: Zv.Ministrat   Zv.Ministrat EmptyFri Sep 26, 2008 2:08 pm

Zevendes Ministrat


Anton Gurakuqi - Zėvendėsministėr i Punėve tė Jashtme
Edith Harxhi - Zėvendėsministre e Punėve te Jashtme
Iva Zajmi - Zėvendėsministre e Brendshme
Ferdinand Pone - Zėvendėsministėr i Brendshėm
Gent Strazimiri - Zėvendėsministėr i Brendshėm
Petrit Karabina - Zėvendėsministėr i Mbrojtjes
Zana Xhuka - Zėvendėsministre e Mbrojtjes
Albert Gajo - Zėvendėsministėr i Integrimit
Zef Bushati -Zėvendėsministėr i Integrimit
Sherefedin Shehu - Zėvendėsministėr i Financave
Florion Mima - Zėvendėsministėr i Financave
Neritan Alibali - Zėvendėsministėr i Ekonomisė, Tregtisė dhe Energjitikės
Enno Bozdo - Zėvendėsministėr i Ekonomisė, Tregtisė dhe Energjitikės
Viktor Gumi- Zėvendėsministėr i Drejtėsisė
Stavri Ristani - Zėvendėsministėr i Punėve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit
Ernest Noka-Zėvendėsministėr i Punėve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit
Ardiana Gjonaj (Kumbaro) - Zėvendėsministre e Arsimit dhe Shkencės
Halit Shamata - Zėvendėsministėr i Arsimit dhe Shkencės
Kastriot Sulka - Zėvendėsministėr i Punės, Ēėshtjeve Sociale dhe Shanseve tė Barabarta
Marieta Zaēe (Pronjari) - Zėvendėsminisre e Punės, Ēėshtjeve Sociale dhe Shanseve tė Barabarta
Zamira Sinoimeri - Zėvendėsministre e Shėndetėsisė
Arben Ivanaj- Zėvendėsministėr i Shėndetėsisė
Ndoc Fasllia - Zėvendėsministėr i Bujqėsisė, Ushqimit dhe Mbrojtjes sė Konsumatorit
Ndue Preka - Zėvendėsministėr i Bujqėsisė, Ushqimit dhe Mbrojtjes sė Konsumatorit
Ekrem Spahiu-Zėvendėsministėr i Turizmit, Kulturės, Rinisė dhe Sporteve
Suzana Turku-Zėvendėsministre e Turizmit, Kulturės, Rinisė dhe Sporteve
Taulant Bino - Zėvendėsministėr i Mjedisit, Pyjeve dhe Administrimit tė Ujėrave
Aleksandėr Garuli - Zėvendėsministėr i Mjedisit, Pyjeve dhe Administrimit tė Ujėrave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.EndratShqiptare.CoM
 
Zv.Ministrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
EndratShqiptare.CoM :: Problematika shqiptare-
Kėrce tek: